ScorpionExo™ on lihtsalt öeldes järgmine laine mootorratta kiivrite ja kaitsevarustuse disaini ja tootmise valdkonnas. ScorpionExo™ kiivrid on loodud maailma kõige ihaldatumate kiivrite disainerite poolt, kellel on kokku üle 178 aasta kogemusi. Ja nende metsikud, uuenduslikud graafilised disainid on loodud ekstreemspordi loovuse kuumakohtades üle maailma, alates Euroopast kuni Lõuna-Californiani, et püsida selles kiiresti liikuvas valdkonnas kaks sammu ees.

Maailma parimate sõitjate, alates MotoGP-st kuni enduro-ni, abiga oleme tähelepanelikud teie vajadustele. Scorpion EXO™ juures oleme kõigi teiste mootorratturite seas, kes sõidavad sama varustusega kui teie ja samadel teedel.

Meie jaoks on Scorpion EXO™ rohkem kui lihtsalt bränd, see on elustiil!

 

#MEIE MISSIOON
Scorpion Sportsi tehas - The Big Nest - on tipptasemel, 86000 ruutmeetri suurune maa-ala, kus töötab kuni 600 kogenud tehnikut, kes on pühendunud maailma parimate kaitsekiivrite valmistamisele. Peaaegu kõik toimingud, mis on vajalikud maailmatasemel kiivrite loomiseks, asuvad selles ühes hämmastavas rajatises, sealhulgas nii klaaskiust/Kevlar™ kui ka polükarbonaadist kesta vormimine, EPS-voodri tootmine, voodri õmblemine, veekleepsude tootmine, puhtad värvikabiinid, kuivatusruumid, kokkupanek, pakendamine ja saatmine. Paljud kiivrite brändid lihtsalt eramärgistavad kiivreid, mida ostetakse üldistelt masstootjatelt. Ja enamik teisi kiivrite brände allhanke suuremaid osi oma tootmisest väiksematele müüjatele. Scorpion seda ei tee - sest me tahame kontrollida iga toimingut, iga detaili, et tagada optimaalne kvaliteet, usaldust inspireeriv terviklikkus ja suurim tõhusus. Seda tähelepanu detailidele näitab asjaolu, et iga ScorpionExo™ mootorrattakiiver on sertifitseeritud ECE 22-05 heakskiiduga. Vaid mõne aasta jooksul jõudis ScorpionExo esikümnesse juhtivate brändide hulka Ameerika turul, nüüd on Euroopa mootorratturitel aeg avastada meie erakordne kvaliteet ja innovatsioonid. Selleks oleme loonud oma Euroopa peakorteri STRASBOURG-Prantsusmaal Euroopa südames.

Me usume, et kvaliteet, ohutus ja viimistlus saavad eksisteerida samal tootel. Loome tooteid, mis muudavad iga sõitja varustuse tajumist.

Iga päev püüame piire hävitada. Oleme seotud partnerluse, vastastikuse kasu ja edasiminekuga. Meie meeskond on meie peamine jõud, ja teie rahulolu on meie eesmärk.

Scorpion pole lihtsalt bränd.

 

#GARANTIIINFO
Täname, et valisite SCORPIONi, te ei pea meie saidil registreerima, et garantiist kasu saada. Peate lihtsalt hoidma ostuarvet, mis toimib garantiina.

Kõik SCORPIONi kiivrid on kaetud materjali- ja töökindluse defektide vastu 3-5 aastat alates algsest ostust, ja see garantii piirdub kiivri osade parandamise ja asendamisega ning vajalike tööde ja teenuste osutamisega kiivri parandamiseks. Tavalist kulumist ei hõlma see garantii. Kasutaja või kolmanda osapoole poolt kiivrile tehtud mis tahes muudatused muudavad selle garantii kehtetuks. Seda hõlmab, kuid ei piirdu, helisüsteemide paigaldamine, kesta või voodri puurimine, voodri kujundamine või kokkusurumine ja kesta värvimine. Tavalist kulumist viimistletud ja värvitud pindadel, ebanormaalset kohtlemist või väärkasutust kiivri sisemuses ei hõlma see garantii. See garantii ei hõlma ka kiivri välimise kesta ja värvitud pindade kahjustusi, nagu kiibid, kriimustused, hõõrdumised või muud kahjustused, mis on põhjustatud kiivri kokkupuutest teise pinnaga või objektiga.

Tavalist kulumist ei hõlma see garantii.

Iga garantii on välistatud juhul, kui kiivrit on kuritarvitatud, hooletusse jäetud, muudetud, valesti hooldatud, kahjustatud või pärast õnnetust.

Kui peate oma kiivri garantii kasutama, minge oma SCORPIONi edasimüüjale, kust kiivri ostsite, koos ostuarvega.

Edasimüüja saab siis algatada SCORPIONi tehnilise osakonna järelteeninduse protseduuri ja lasta oma kiivril kontrollida ja/või parandada.

Isegi kui teie kiivril pole nähtavat kahju, võib regulaarne kasutamine ja aeg vähendada kiivri kaitsevõimet ja suurendada vigastuste riski õnnetustes, mistõttu on soovitatav asendada oma kiiver ja visiir iga 5 aasta tagant.

 

Vaata kogu Scorpion tootevalikut siit.