Kas lumelükkamine on liiga teinud ATV vintsile? Siis nüüd võimalik saada eriti hea hinnaga kvaliteetne Bronco ATV vints. Vintsid kohapeal Tallinna ja Rakvere poes.

Kõik vajalikud detailid komplektis igat marki ATV jaoks. Komplektis lisaks tavalisele lülitile veel juhtmevaba pult, et elu metsaradadel lihtsam oleks.

Bronco 3500lbs vintsi leiate siit.  - SOODUSHIND KEHTIB VEEL MÕNED PÄEVAD. 

Kokku meie valikus üle 40 vintsi tuntud brändidelt nagu Warn, Bronco, Moose Utility.

KOGU VINTSI VALIKU LEIATE SIIT.

 

ATV vintsi ostmisel on mitmeid olulisi tegureid, mida silmas pidada. Vints on oluline lisavarustus, mis võib olla kasulik nii off-road sõidul kui ka muudel keerulistel maastikel. Siin on mõned olulised punktid, mida tasub arvestada:

  1. Tõmbetugevus (tõmbekapatsiteet): See määrab, kui palju kaalu vints suudab tõmmata. Vali vints, mille tõmbetugevus vastab sinu ATV kaalule või on veidi suurem.

  2. Kiirus: Vintside kiirused võivad erineda. Kiirem vints tähendab, et saad kiiremini veokit või ATV-d tõmmata. Samas võib aeglasem vints pakkuda rohkem kontrolli rasketel tõmbetingimustel.

  3. Traattross või sünteetiline köis: Traattrossid on vastupidavamad, kuid sünteetilised köied on kergemad ja lihtsamad kasutada. Mõlemal on oma eelised ja puudused, seega vali vastavalt oma vajadustele.

  4. Veekindlus: Kuna vints on välitingimustes kasutatav, on oluline, et see oleks veekindel, et kaitsta elektrikomponente niiskuse eest.

  5. Paigaldamise lihtsus: Veendu, et vinssi on lihtne paigaldada ja see sobib hästi sinu ATV-ga. Mõned vintsid on spetsiaalselt disainitud teatud ATV-mudelitele, nii et veendu, et see sobiks sinu sõidukiga.

  6. Juhtpult: Vints peaks olema varustatud mugava juhtpuldiga, mis võimaldab sul seda ohutult ja mugavalt kasutada.

  7. Hooldusvajadus: Mõned vintsid vajavad sagedast hooldust, samas kui teised on praktiliselt hooldusvabad. Vali vints, mis sobib sinu mugavustasemega hoolduse osas.

  8. Garantii: Kontrolli vintsi ostes garantiitingimusi. See annab sulle kindluse, et oled kaetud võimalike defektide või probleemide korral.

  9. Tootja maine: Vali vints usaldusväärse tootja käest, kes on tuntud kvaliteetsete toodete poolest. See tagab, et saad vastupidava ja usaldusväärse vinssi.

  10. Hind: Muidugi on hind oluline kaalutlus, kuid ära ohverda kvaliteeti odavama hinna nimel. Hea kvaliteediga vints võib pikas perspektiivis säästa sulle raha, kuna see kestab kauem ja töötab usaldusväärselt.

Enne ostmist võrdle erinevaid mudeleid ja kui kahtled küsi nõu meie spetsialistidelt +372 655 73 60 või [email protected]