UTV Segway Fugleman 1000

Made For More
GASOLINE

 


Fugleman 1000, punane-valge

Fugleman 1000, must-roheline

Fugleman 1000, 72", must

 

VR sisu
VAATA VR sisu

Vaata väljast 720 kraadi

VAAT väljast 720 kraadi

 

Broneeri oma Segway Fugleman 1000 juba täna!

Võta ühendust ja võid kindel olla, et saad oma Fuglemani kätte kohe kui esimesed Eestisse jõuavad!

 

Hinnad algavad 16 900€

 

Broneeringust on võimalik iga hetk taganeda!

Robin Lember

Rakvere poe juhata. Pikalt Starmoto kollektiivis olnud ja suurepäraste motoalaste teadmistega. Võite julget pöörduda tema poole kõikide oma küsimustega.
Tel. +372 563 74 243 
Email: [email protected]

Rakvere Pikk 6


Kontrollitud pinge
Klanitud ja voolavad jooned ulatuvad ülespoole eest-taha. Iseloomulikud voolavad pinnad ja teravad kerejooned on ümbritsetud silmipimestavalt oranžide ja punaste terasraamidega. Nad on elegantsed, kuid agressiivsed. Kombinatsioon ja järjepidevus loovad selle, mida me nimetame kontrollitud pingeks.

 

 
Murdja nägu
Läbistava pilgu, teravate kõrvade, kõverdatud huule ja säravate hammastega on Villaini kohalolek hirmutav. Tugevate näojoontega, mida täiendab hoolikas tähelepanu detailidele. Fugleman on keskendunud ja täpne, samas õhkab agressiivsust. See teeb Fuglemanist tippkiskja.

Puhas ja vastupidav kere
Seisak on esindatud teravate õlgade, suunatud nina ja kumera selja kaudu. See on kõige silmatorkavam külgprofiilis.

Avatud Inseneerikunst
Näitame uhkusega oma lihaseid, paljastame enesekindlalt nende olemusliku põimumise kogu raamis. Oleme loodud maastikusõiduks ja kõikvõimalikud löögid, mis meie teele visatakse, ei näe meid võpatamas. Näeme oma inseneritöös ilu ja tahame, et teataks me oleme loodud kestma.

Lihtne sisekujundus
Teame, et meie sõidukid suudavad suurepäraselt toime tulla ja me mitte ainult ei tutvusta oma tehnikat, vaid tähistame seda värvide ja lihtsate, kuid kaunite interjööriosade kaudu.

Optimaalne jõuülekande tehniline disain


1000CC mootoril on täiustatud kütuse sissepritsesüsteem ning hoolikalt optimeeritud pika tööeaga kõrge tõstevõimega nukkvõll, mis tagab suurepärase kohanemisvõime kõrgete ja madalate temperatuuridega ning annab suurepärase võimsuse isegi väga kõrgetel kõrgustel.

Topelt õli kolviga
jahutus süsteem


Kasutades kahe õlikolonni kolvi jahutussüsteemi, püsib meie 1000cm3 mootor jahedana ka kõige karmimates sõidutingimustes ja tagab pikaajalise mehaanilise vastupidavuse.

Vedelik & õli soojusvaheti jahutussüsteem


Vedelik ja õli soojusvaheti jahutussüsteem parandab mootori jõudlust ja usaldusväärsust ka väga rasketes maastikutingimustes.

Nutikas liikumine ja Nutikas lõbu

Fuglemanil on uhiuus nutikas juhtimissüsteem (SCS), mis koosneb meie nutikast liikuvast rakendusest (SMA) ja nutikast puuteekraanist (STC). See kasutab tipptasemel IOV-d, et aidata teil rada läbida ja metsikut loodust uurida. Oma sõiduki reaalajas andmetele pääsete juurde SCS-i kaudu. See intelligentne suhtlus oma Fugleman-iga viib teid eepilistesse kohtadesse, mida uurida!

 

AirLock
Kui jõuate Fuglemanile lähedale, saate oma sõiduki Bluetoothi kaudu mobiiltelefonist (AirLock) aktiveerida. Saate kasutada ka rakendust APP (mobiilne andmeside), et avada UTV kauglukustusega, kasutades võtmeks mobiiltelefoni.

 

Sõiduseaded
Laadige oma telefoni EPS-i seaded. Kohandage Segway Snarler omale sobivaks, et saaksite sõitu nautida!

 

Turvagarantii
Lisage SOS hädaabi kontaktisik. Tõsise kokkupõrke/rullumise korral saadab APP hädaabi kontaktisikule automaatselt SMS-i asukoha informatsiooniga.

 

Traadita ühenduse loomine
Saa sõpradega kokku.Võrguühenduseta kaart, juhtmevaba asukoht ja traadita telefon aitavad teil iga kord sõites maailma avastada.

 

Reaalajas andmed
Sõiduki andmete vaade: jääkläbisõit, reaalajas pöördemoment, hobujõud, EPS-režiim, vahemaa läbisõit, kiirus graafik jne.


Search ‘Segway Powersports’ through Android or Apple app store 


Powerful Configuration, Extraordinary Performance

Snarler features exceptional quality and performance. The mix of our powerful and reliable engine, high strength frame, rigid chassis and professional level fully adjustable gas shocks give you the confidence to challenge even the toughest of terrain.

Suure jõudlusega vedrustus


Fuglemanil on spiraalnurgaga eesmine konstantne veovõll, samas kui esisilla diferentsiaal võimaldab sujuvalt lülituda kahe- ja neljarattaveo vahel. Esisilla diferentsiaalilukku saab liikumise ajal ka käsitsi lülitada, mis parandab oluliselt maastikusõiduomadusi.

Reguleeritav hüdrauliline vedrustus


Esi- ja tagaosa topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustuse käik on vastavalt 280mm ja 270mm, ning kliirens on 320mm. See tagab sujuva sõidu ka kõige ebatasasemal maastikul.

Kerge HC terasraam


Kõrge tugevusega kroom-molübdeenterasest raami eeliseks on see, et see on kerge ja sellel on kõrge jäikus. Meie tugev, vastupidav ja kerge raam tagab tugeva turvatunde ja täpse sõidutunde.

Rikkalik mitmekülgsus


UTV Fuglemani suure mahutavusega kast on optimeeritud ning lastitoimingute hõlbustamiseks on kasutatud uut kaldkasti süsteemi. Kaubakast on varustatud hüdraulilise abimehhanismi ja tugeva riivisüsteemiga. Koormus võib ulatuda 450 kg-ni. Standardne järelveetav kaal on kuni 650 kg. Fugleman on igal ajal ooterežiimis!

Nutikas roolivõimendi (EPS) toob kire esile
Roolivõimendit saab sõidu ajal ümber lülitada kolme erineva sedistuse vahel. Mobiiltelefoni äpi kaudu valitavad seadistused on standard-, mugavus- ja sportseadistus. Tänu sellele saate sõitu kohendada erinevate juhtide maitse või maastiku ja teeolude järgi.

 

  


Comfortable

Mugav

Standard
Standard
Sport
Sport

105 HP
1000cc 2-silindriline
4-taktiline DOHC-mootor

94 N·m moment
jõumoment

280 mm käik
Topelt õõtshoovad
Sõltumatu esivedrustus

270 mm käik
Topelt õõtshoovad
Sõltumatu tagavedrustus

Parameters

 

Mootoripidurdus süsteem(EBS)Standard
Mootori tüüp1000cc, 4-takti Parallel Twin-Cylinder, DOHC mootor
Hobujõude105 hp
Vääne93.5 N.m
KütusesüsteemElektroniline sissepritse
VeojõusüsteemOn-Demand 2WD / 4WD
Eesmine sildDiff-lukk, automaat Diff-lukk
Jahutuskahekordne õli jahutussüsteem
+ vedelik-õli soojusvahetiga jahutussüsteem
AmordidÕliamordid
Esimesed amordid ja käikTopelt õõtshoob, esiamordi käik 280mm
Tagumised amordid ja käikTopelt õõtshoob, tagaamordi käik 270mm
Esimesed rehvid27x9.00-14
Tagumised rehvid27x11.00-14
Veljed14" alumiinium valuveljed koos Bead Lock
Mõõdud307.5 × 162.5 ×206.5cm (P x L x K)
Kliirens32cm
Istme kõrgus 
Teljevahe208.5cm
Tühikaal780kg
Paagi maht45L
Hoiuruum450kg
Hoiuruumi suurus92 x 130 x 29cm (P x L x K)
Kandevõime680kg
Pukseerimisvõime700kg
Istekohti3
Elektrooniline roolivõimendi (EPS)3 valikut: standard/ mugav/ sport
Raamkroom-molübdeen terasraam
TuledHalogen
Vints1500 kg Juhtmega (valikuline)  2000kg Juhtmega (valikuline)
VärvidElectric White & Tensive O&R
Bold Black & Dream Green
Nutikas käsusüsteem(DTU+SDC)Jah
ArmatuurTFT ekraan
Nutikas puutetundlik tabloo10.4″
Nutikalt-Liikuv AppJah

SEGWAY POWERSPORTS arendab, toodab, turustab ja tarnib maailma kõige töökindlamaid ja kulutõhusamaid maastikusõidukeid ja tarbesõidukeid. Lähenedes rahvusvahelisele turule pikaajalisest perspektiivist, on Segway Powersportsil arvukalt enda väljatöötatud patenteeritud disainilahendusi, sealhulgas hübriidjõuallikas, sisepõlemismootorid, nutikas IOV-süsteem, täiustatud sõidukikujundused jne. Segway Powersports on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis ühendab endas suurepärase tarneahel ja oma tehased. Ettevõte on spetsialiseerunud Powersportsi toodete uurimis- ja arendustegevusele, tootmisele, müügile ja järelteenindusele. Segway Powersports järgib motot “FEAR NO PLACE” ja eesmärk on olla juhtiv kõigi maastike liikuvuslahenduste pakkuja.

 

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhend (UTV-1000F EPA)

Kasutusjuhend (UTV-1000F EU167)