ABNET

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Keskmise suurusega ettevõte asub Gardi põhjaosas. Alates 1992. aastast oleme spetsialiseerunud veepõhiste võimalikult mitmekülgsete rasvaärastus- ja puhastusvahendite uurimisele ja arendamisele.

Meie tootmine keskendub kahele peamisele suunale:

  • Tavapärased tooted
  • Ökoloogiliselt sertifitseeritud bio-põhised tooted

Meie rajatised, millel on poolautomaatne tootmisvõimsus, võimaldavad meil toota 12000 liitrit iga 90 minuti järel.

Kõik meie tooted on loodud kolme omavahel seotud kriteeriumi ümber:

Keskkonnasõbralikkus: Alates meie loomisest oleme pühendunud toodete valmistamisele, millel on väike mõju keskkonnale. Arendame ökoloogilist sarja, mille kontsentraat on 21 päeva jooksul 100% BIOLAGUNEV.

Säästlikkus: Enamik meie tooteid on kavandatud olema "mitmeotstarbelised", asendades mitu eriotstarbelist toodet sageli parema tulemusega. Arendame peamiselt kontsentreeritud tooteid, mis on väga tõhusad ja võimaldavad spektakulaarseid tulemusi väikese kontsentratsiooniga. Toodete paljususe vältimisega säästame ruumi varudes ja piirame transpordivoogusid, mis omakorda mõjutab positiivselt meie toodete süsinikujalajälge.

Efektiivsus: Meie tooted on professionaalses maailmas tuntud eriti tõhusate ja lihtsasti kasutatavatena. Erinevates valdkondades tegutsevad professionaalid kasutavad ABNETi (autotööstus, lennundus, tuumaenergeetika, rasketööstus, täppistööstus...).

 

Loe lisa https://abnet.fr/pro/

 

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks