GILLES TOOLING

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

DRIVEN BY PASSION.

Alates aastast 2000 on GILLES.TOOLING pakkunud mootorrattafanaatikutele üle maailma innovaatilisi ja kvaliteetseid lisaseadmeid nii võidusõiduks kui ka maanteesõiduks. Endise mootorrattavõistleja ja ettevõtte asutaja Gerhard Gilles ühendab kirge spordiala vastu tehnilise kogemusega kogenud CNC-freesi operaatorina. Esimese mitmemuutuja tagumise seisukoha AS31GT arendamine käivitas dünaamilise ettevõtte, mis müüb täna oma ulatuslikku tootevalikut üle maailma.

Nii võidusõidurajal kui ka maanteel testitud GILLES.TOOLINGi tooted seavad innovatsiooni, inseneriteadmiste, jõudluse ja ohutuse standardid. Olenemata sellest, kas tegemist on võidusõidurattaga, alasti rattaga, reisirattaga või supermootoriga - kõik rattad on ühes universaalses suuruses, millega kliendid peavad hakkama saama. See tähendab piisavalt ulatust ergonoomika kohandamiseks vastavalt juhtide vajadustele, alates kangidest, mis on liiga kaugel käepidemest, tagumised seisukohad, mis ei paku rahuldavat kalde nurka ega suru juhi jalgu, kuni juhtraudadeni, mis põhjustavad seljavalu või tuimust kätel jne.

GILLES.TOOLING pakub innovaatilisi lahendusi kõigile neile probleemidele. Teame, et iga mootorratas töötab ka meie toodeteta, kuid meie lisaseadmed parandavad oluliselt sõidukvaliteeti. Meie tooted muudavad mootorrattad justkui rätsepatööks, mida kinnitavad meie kliendid. Seda peegeldab suurte ergonoomiliste standarditega toodete suur edu.

GILLES.TOOLING märgib ainult tooteid, mis aitavad tagada klientide rahulolu: tegutsedes võimekate, usaldusväärsete ja efektiivsete äriprotsessidega ning töötades pidevalt ettevõtte igas osas pideva täiustamise nimel eesmärgiga vältida defekte. GILLES.TOOLING parandab pidevalt igas ettevõtte osas iga toote kvaliteeti, alates arendusest edastamiseni. GILLES.TOOLING on sertifitseeritud vastavalt järgmistele standarditele: ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine).

Loe rohkem: https://www.gillestooling.com

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks