FMF

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Over the decades, we’ve seen an amazing transformation in the world of motorcycles and ATVs. The progression of the technology is one of the challenges that keeps us going. FMF was there in the days when the singleshock and watercooled engines were huge innovations and we’re glad to be here now for the aluminum chassis and electronic fuel injection. Our goal will never change - take the most advanced machinery to its limit by building the world’s best performing exhausts. And its a fact, we build every exhaust by hand from start to finish right here in the U.S.

At the end of the day, there is always one major force keeping us motivated–throwing a leg over the bike and heading for the trails or the track. The biggest reward for us is knowing we’re helping our customers get the most out of their riding experience. We still ride every chance we get so we never forget why we got into this business in the first place.

 

FMF Ajalugu

FMF Racing, mis tähistab Flying Machine Factory't, on asutatud 1973. aastal Don Emleri poolt. Ettevõtte alguspäevadest saati on FMF keskendunud kvaliteetsete väljalaskesüsteemide ja jõudlusosade tootmisele mootorratastele. Asutaja Don Emleri kirg motokrossi ja innovatsiooni vastu kujundas FMF-i ettevõtteks, millest sai üks juhtivaid nimesid mootorrattatööstuses.

Algusaastad ja Kasv

FMF sai alguse väikesest garaažist Lõuna-Californias, kus Emler alustas käsitsi valmistatud väljalaskesüsteemide loomist kohalikele võidusõitjatele. Need varajased tooted olid märkimisväärsed oma kvaliteedi ja jõudluse poolest, aidates sõitjatel võistlustel paremaid tulemusi saavutada. Sõna FMF-i toodete efektiivsusest levis kiiresti, mis aitas kaasa ettevõtte kasvule ja laienemisele.

Innovatsioon ja Diversifikatsioon

FMF on alati olnud tuntud oma innovatsiooni poolest, pakkudes uusi tehnoloogiaid ja lahendusi, mis parandavad mootorrataste jõudlust. Nad olid ühed esimesed, kes tutvustasid kõrge jõudlusega neljataktilisi väljalaskesüsteeme, mis muutusid kiiresti populaarseks nii amatööride kui ka professionaalsete sõitjate seas. Lisaks väljalaskesüsteemidele on FMF laiendanud oma tootevalikut, hõlmates krossiprille, rõivaid ja muid motospordiga seotud tarvikuid.

Koostöö ja Toetamine

FMF on tuntud ka oma tiheda koostöö poolest võidusõitjate ja meeskondadega, pakkudes toetust ja sponsorlust paljudele talentidele motospordi erinevates kategooriates. See koostöö on võimaldanud FMF-il saada väärtuslikku tagasisidet oma toodete kohta otse võistlusrajalt, aidates kaasa nende pidevale täiustamisele ja innovatsioonile.

Jätkuv Edu ja Pühendumus

Aastakümnete jooksul on FMF säilitanud oma pühendumust kvaliteedile, jõudlusele ja innovatsioonile. Täna on ettevõte endiselt pereettevõte, mida juhib Don Emleri poeg, Donny Emler Jr., kes jätkab isa rajatud teed, keskendudes kvaliteetsete, jõudlusele suunatud toodete arendamisele. FMF Racing on jätkuvalt esirinnas, pakkudes tehnoloogilisi uuendusi ja toetades motospordi kogukonda üle maailma.

FMF-i ajalugu on lugu kirglikkusest mootorrataste vastu, innovatsioonist ja püüdlusest pakkuda parima jõudlusega tooteid. See on lugu, mis resoneerib nii amatööride kui ka professionaalide seas motospordi maailmas.

 

Read more: http://www.fmfracing.com

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks