OAKLEY

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

OAKLEY on tuntud ja tunnustatud kaubamärk päikeseprillide, spordiriiete, jalatsite ja aksessuaaride valdkonnas. Sellest on saanud üks juhtivaid brände spordi- ja aktiivse elustiili toodete turul tänu oma pühendumusele innovatsioonile, kvaliteedile ja funktsionaalsusele.

OAKLEY brändi lugu sai alguse 1975. aastal Californias, kui ettevõtte asutaja Jim Jannard lõi esimesed käepärased mootorrattakäepidemed, mis pakkusid paremat haardekindlust ja mugavust. Seejärel laienes OAKLEY oma tootevalikut, alustades päikeseprillide tootmisega. Ettevõte sai kiiresti tuntuks oma revolutsiooniliste disainide ja tipptasemel tehnoloogiate poolest, mis olid mõeldud vastu pidama ekstreemsetele tingimustele, olgu selleks siis päikesepaiste, tuul, lumi või vesi.

OAKLEY päikeseprillide eripära seisneb nende läbimõeldud disainis, mis ühendab endas kõrgtehnoloogilised läätsed, vastupidavad raamid ja mugava sobivuse. Brändi päikeseprillid pakuvad kandjale mitmekülgset kaitset kahjulike UV-kiirte, peegelduste ja pimestamise vastu, võimaldades samal ajal selget ja teravat nägemist erinevates oludes.

Lisaks päikeseprillidele on OAKLEY laiendanud oma tootevalikut spordirõivaste, jalatsite ja aksessuaaridega, pakkudes samal tasemel kvaliteeti ja innovatsiooni kogu oma tootevalikus. Brändi tooted on loodud vastama spordiala nõudmistele, olgu selleks siis jalgrattasõit, suusatamine, golf või surfamine, ning pakuvad kandjale parimat toimivust ja mugavust.

OAKLEY brändi filosoofia keskendub pidevale uuendamisele ja täiustamisele, et pakkuda kandjatele parimat võimalikku kogemust nende tegevustes. See pühendumus kvaliteedile ja tipptasemele on teinud OAKLEYst ühe maailma kõige ihaldusväärsema brändi spordi- ja aktiivse elustiili toodete seas.

Loe lisa: https://www.oakley.com/

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks