WRP

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

1999. aastal loodud WRP-l on selge eesmärk: arendada kvaliteetseid osi ja tarvikuid professionaalsetele sõitjatele ja nõudlikele mootorratturitele, kes otsivad pidevalt suuremat jõudlust. Selle missiooni täitmiseks investeerib WRP tehnoloogiasse, turundusse ja sponsorlusse.
WRP sõitjad ja meeskonnad võistlevad FIM MotoGP / Moto2, Superbike / Supersport, Motocross / MXGP, Supermoto maailmameistrivõistlustel ning seejärel USA-s AMA superkrossi ja motokrossi meistrivõistlustel.
Aastate jooksul paistavad parimate WRP-ga sponsoreeritud sõitjate hulgas silma sellised mootorrattataeva meistrid ja staarid nagu Kenny Roberts Jr., Joel Smets, Marco Melandri, Ben Townley, John Kocinski, Troy Bayliss, Troy Corser, Grant Langston, Andrea Bartolini , Regis Laconi, Yves Demaria, Noriyuki Haga, Chicco Chiodi, James Toseland, Ivan Tedesco, Chaz Davies, Eddy Seel, Jeremy McWilliams, Ryan Villopoto, Gerald Delepine, Stefan Bradl, David Philippaerts, Christophe Pourcel, Thomas Luthi, Tim Gajser, Johan Zarco, Tommy Searle, Steven Frossard, kadunud Fabrizio Meoni, Adrien ja Thomas Chareyre, Ivan Lazzarini, Jeremy Van Horebeek, Kiara Fontanesi, Romain Febvre.
WRP võib loota väga usaldusväärsele tõeliste ekspertide meeskonnalesektorist; pilootidest (äris ja endistest) tehnikuteni, teadus- ja arendustegevuse disaineritest turundusspetsialistideni. Selle personali iga element on nii igapäevaselt kui ka pikemas perspektiivis pühendunud tõhusa meeskonnatöö saavutamisele.

https://www.wrpracing.it/

 

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks