HEINZ BIKES

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Kõige kaasaegsem tehnika minimaalses suuruses. Alguses spetsialiseerudes Harley-Davidson® mootorratastele, toodab HeinzBikes® nüüdseks tipptasemel kohandatud osasid kõikidele mootorrattamarkidele. Kohandatud mootorrattamaailmas on nende tooted asendamatud. Väga populaarsed osad, mis on valmistatud kasutades kõige kaasaegsemat tehnoloogiat ja on sõidukispetsiifilised erinevatele markidele ja mudelitele.

Püüdlus täiuslikkuse ja detailide armastuse poole. CNC-freesitud ja absoluutselt täpse sobivusega osad integreeruvad peaaegu nähtamatult igasse mootorratta disaini. HeinzBikes® tooted on kõrgekvaliteediline täppistöö, mis on Saksamaal kavandatud, freesitud, käsitsi viimistletud, kontrollitud ja pakendatud. Ainult nii saab teile parimat kvaliteeti garanteerida.

BAGGER PARTS - Funktsionaalsed, atraktiivsed ja kergesti paigaldatavad. HeinzBikes® pakub teile valitud lisaseadmeid Harley-Davidson® Touring mudelitele aastatest 1996 kuni 2020. Osad on ühilduvad kõigi originaalosadega ja valmistatud klaaskiuga tugevdatud plastikust. Iga komponent on kontrollitud oma täpse sobivuse osas ja tarnitakse sileda Gelcoat-pinnakattega - valmis värvimiseks. HeinzBikes® abil muutub teie "American Bagger" unistus reaalsuseks - kvaliteedis, mis veenab ka teid.

Vanavanaisa Heinz oli tuntud mootorrattavõidusõitja. See pereettevõte on juba üle kolme põlvkonna hoidnud mootorrataste vastu armastust. Vanavanaisa Heinz oli edukas mootorrattavõidusõitja Saksamaal ja kiirete kaherattaliste kruvimise ning sõitmise rõõm on põlvest põlve edasi antud. Et austada vanavanaisa, nimetati firma tema järgi: HeinzBikes®.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks