BASHAN

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

2002. aasta juulis asutatud Chongqing Astronautic Bashan Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. on aktsiaselts, mis toodab peamiselt kaherattalisi mootorrattaid, kolmerattalisi mootorrattaid, rannaautosid ja mootorrattamootoreid ning ühendab teadus- ja arendustegevuse, tootmise ja müügi. Nüüd on rahvusvaheliselt arenenud automaatne tootmisliin, pakkimisliin ja täielik komplekt täiuslikke testimisseadmeid. Ettevõtte eksporditulu ületab 100 miljonit dollarit. Praegu on töötajaid üle tuhande ning keskmise ja kõrgema taseme talendid moodustavad üle 30% töötajate koguarvust.

Ettevõte järgib korporatiivset vaimu "pühendumus, transtsendents, elujõud ja harmoonia" ning "inimestele suunatud, mõlemale poolele kasulik koostöö; enesetäiendamise ja sotsiaalteenuste põhiväärtused ning kvaliteedipoliitika "range juhtimine kõrge kvaliteedi loomiseks ja tuntud brändistrateegia turu laiendamiseks" viivad ettevõtte samm-sammult uuele tasemele.

Ettevõte investeeris sadu miljoneid jüaane, et ehitada Chongqingis asuva huaxi tööstuspargi tootmis- ja tootmisbaasi, mille pindala on üle 350 mü ning mille aastane tootmisvõimsus on 600 000 mootorratast ja 1 miljon mootorratta mootorit. Tootmistingimuste parandamiseks, tootmiskeskkonna kaunistamiseks, toodete kvaliteedi parandamiseks ja tootmisvõimsuse suurendamiseks on järjest rajatud kaks tööstusparki. Rohkem kui 30 miljonit jüaani investeeriti täiustatud tootmisseadmetesse ja kvaliteedikontrolli seadmetesse.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks