BREMBO

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Brembo S.p.A. on Itaalias asuv ettevõte, mis on ülemaailmselt tunnustatud kui üks juhtivaid pidurisüsteemide tootjaid nii mootorratastele, autodele kui ka kaubikutele. Brembo ajalugu on täis innovatsiooni ja kasvu, mis on aidanud kaasa selle maine kujunemisele tipptasemel pidurisüsteemide valdkonnas.

Asutamine ja Varajased Aastad

Brembo asutati 1961. aastal Itaalias, Bergamos, Emilio Bombassei ja Italo Breda poolt. Alguses tegeles ettevõte metallitöötluse ja tootmisega, kuid peagi pööras oma tähelepanu autotööstusele, keskendudes pidurisüsteemide arendamisele. Brembo esimene oluline toode oli piduriketas, mis valmistati koostöös Alfa Romeo'ga 1964. aastal.

Laienemine ja Innovatsioon

1970ndatel hakkas Brembo laienema rahvusvaheliselt ja investeerima uutesse tehnoloogiatesse. Ettevõte tõi turule oma esimese mootorratta piduriketta 1972. aastal, mis oli mõeldud Ducati mootorratastele. See samm osutus märkimisväärseks, kuna see aitas Brembol saavutada juhtpositsiooni mootorrattavarustuse turul.

1980ndatel jätkus Brembo kasv, kui ettevõte hakkas tootma pidurisüsteeme ka võidusõiduautodele. Brembo pidurid olid varustatud paljude Formula 1 võistlusautodega, aidates kaasa mitmete meeskondade võitudele. See kogemus võidusõidumaailmas aitas Brembol edasi arendada oma tehnoloogiaid, mida rakendati ka tarbesõidukite pidurisüsteemides.

Tänapäev

Tänaseks on Brembo laienenud ülemaailmselt, olles esindatud rohkem kui 70 riigis ja pakkudes tööd tuhandetele inimestele. Brembo pidurisüsteeme peetakse kõrgelt ohutuse, jõudluse ja kvaliteedi poolest nii tänavaautodele kui ka võidusõiduautodele. Ettevõte jätkab investeerimist uuringutesse ja arendustegevusse, et pakkuda uuenduslikke pidurilahendusi, mis vastavad ka kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Brembo on võitnud mitmeid auhindu oma panuse eest inseneriteadusesse ja disaini, sealhulgas prestiižse "Compasso d'Oro" disainiauhinna. Samuti on ettevõte tuntud oma keskkonnasõbraliku tootmisprotsessi poolest, püüeldes säästva arengu ja vähese keskkonnamõju poole kõigis oma tegevustes.

Brembo ajalugu peegeldab ettevõtte pühendumust innovatsioonile, kvaliteedile ja jõudlusele. Tänu sellele on Brembo saanud üheks autotööstuse kõige austatumaks ja eelistatumaks kaubamärgiks pidurisüsteemide alal.

Loe lisa: http://www.brembo.com

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks