ASAFIRE NORDIC

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

1998. aastal nägi Lõuna-Aafrika Vabariigi juhtivtöötaja Ken Hall, kes tegeles Lõuna-Aafrikas vähekindlustatud inimeste eluaseme väljatöötamisega, vaesust ja kannatusi, mida vähekindlustatud inimesed kannatasid. Kõige hullemad olid korterite põlengud, mille põhjustasid kasutusel olnud ahjumudelid. Need ei olnud ohutud ja võivad hävitada sadu kodusid ja elusid. Sellest tekkis idee töötada välja ahi, mis oleks ohutu, ökonoomne ja kauakestev.

Selline ahi töötati välja ja see võitis arvukalt auhindu üle maailma. Kasutades sellest ahjust saadud kogemusi, kombineerides seda teiste edukate lahendustega ja täiustades ahju, sündis SAfire Roaster.

SAfire Roaster on mõeldud kogu maailmaturule kasutamiseks tingimustes, kus keskkonnateadlikkus ja lihtne elustiil on saanud jalad alla. SAfire Roaster sobib ka inimestele, kes naudivad õueelu ja on alati liikvel – seega sobib see ka euroopaliku elustiiliga. Lisaks sobib SAfire Roaster sinna, kus ruumi on vähe.

Üks uuenduslik funktsioon, mis seadme täiustamiseks kasutusele võeti, oli põlemisõhu hulga suurendamine. Selle tulemusena tekib vähem süsihappegaasi, mis aitab kaitsta keskkonda.

Kaanet saab oma kohale lukustada. Tänu sellele on SAfire Roasterit kaane käepidemest lihtne kaasas kanda. Samuti püsib kate kindlalt paigal. See on turvameede, mis takistab lastel kaane avamist ja enda põletamist.

Grillpanni saab pöörata ja muuta SAfire Roaster panniks, mis sobib ideaalselt nt pitsa praadimiseks.

SAfire Roaster on tänapäeval üks ökonoomsemaid kaasaskantavaid söeahjusid. SAfire Roaster kulutab korraga vaid 300 g energiat (briketti) ja suudab 180 - 200 kraadi juures toitu valmistada kuni 2,5 tundi.

Kuna õhku satub vaid väike kogus süsihappegaasi ja muid soovimatuid gaase, on SAfire Roaster keskkonna seisukohalt hea. Lisaks säästab SAfire Roaster puitu, kuna kulutab umbes 2,5 tunnise röstimisaja kohta nii vähe energiat.

Ohutus on üks SAfire Roasteri omadusi. Madal raskuskese muudab ahju ümbermineku peaaegu võimatuks. Kuumad söed on täiesti kaitstud olekus, mis loob ohutuse puudutamisel põletuste eest, ei lase sütel ringi lennata ja annab sütele tuulekaitse.

SAfire Roaster on ka väga tervislik ahi kasutamiseks, sest röstimisel eralduvad kahjulikud õlid ja rasvad juhitakse süte eest ära ning seetõttu ei põle ega moodusta suitsu.

SAfire, lihtsalt Grilliant...

 

http://www.safirenordic.dk/fi/

 

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks