LIQUI MOLY

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

LIQUI MOLY on tunnustatud Saksamaa tootja, kes on juba üle 50 aasta turul olnud ning kelle valikusse kuulub üle 4000 artikli. Liqui Moly toodete hulka kuuluvad mootoriõlid, kütuse- ja õlilisandid ning autohooldusvahendid. Liqui Moly arendab ja testib tooteid oma laborites ning toodab neid ainult Saksamaal, et tagada kõrgeim võimalik kvaliteet. Tänaseks päevaks on Liqui Moly maailma üks juhtivamaid selle ala ettevõtteid ja tooteid müüakse rohkem kui 110 riigis üle maailma.

LIQUI MOLY edu kinnitavad neli Saksamaa juhtivat autoajakirja (Auto Zeitung, Auto Bild, Auto Motor und Sport, Motor Klassik), kelle iga-aastases uuringus valisid sakslased Liqui Moly enda lemmik õlibrändiks. Autoajakirjade kõrgeima tunnustuse osaliseks on Liqui Moly saanud nüüd juba kuus aastat järjest (2011-2016). Järjepidev tunnustamine näitab, et Liqui Moly hinnatakse kõrgelt ja tooted vastavad tarbijate ootustele.

LIQUI MOLY on tõsiselt pühendunud ka spordimaailmale. Mootorisport on parim, kus proovile panna tooteid äärmuslikes tingimustes. Mainimist väärib asjaolu, et Liqui Moly kasutab võistlustingimustes samu tooteid, mida saab klient osta ka jaemüügist. Liqui Moly on esindatud näiteks FIA World Touring Car Championship (WTCC), TCR International Series, Dakar Rally, The Moto2/Moto3 World Championship ja paljudes teistes sarjades.

Loe lisaks: https://www.liqui-moly.com/

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks